Технології

FTTB

ethernet-300x178

Інтернет-провайдери використовують різні технології підключення своїх абонентів. Технології відрізняються за своїми можливостях і впливають на швидкість доступу до Мережі.

Для багатоповерхівок у Снігурівці наша компанія використовує технологію FTTB (Fiber To The Building — «Оптика в дім»): оптичний кабель підводиться до будинку та розподіляється по квартирах за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі Інтернет.

В залежності від технології підключення ІР адреса може бути зовнішньою або внутрішньою.

На сьогодні технологія FTTB є прогресивною технологією. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості. Крім того, FTTB забезпечує однакову швидкість для вхідних і вихідних даних з комп’ютера.

PON FTTH

Ця технологія використовується нашою компанією для підключення абонентів приватного сектора.

За цією технологією сигнал до абонента подається з оптоволоконної магістралі, що йде по вулиці, і окремим оптоволоконним кабелем прямує до будинку, де підключається до абонентного обладнання, до якого в свою чергу можна під’єднати комп’ютер, ноутбук, wi-fi роутер, тощо. Цим досягається стабільний зв’язок між абонентним обладнанням споживача та власне магістральним вузлом нашої компанії, без використання телефонних ліній чи радіозв’язку. Такий метод підключення не залежить від зовнішніх факторів: перешкод від wi-fi пристроїв, що знаходяться між радіообладнанням абонента і базовою станцією; відсутності прямої видимості до базової станції; знеструмлення базової станції, грози і тому подібних проблем, характерних для використання радіообладнання, а також не залежить від проблем характерних для використання телефонних ліній, наприклад окислення телефонних дротів чи погіршення параметрів телефонної лінії від вітру чи попадання атмосферних опадів (дощу, туману).

RadioEthernet

Основним призначенням даної технології є забезпечення обміну даними там, де використання традиційних кабельних технологій затруднене чи просто неможливе. Самі об’єкти, що зв’язуються, при цьому найчастіше або нерухомі, або переміщаються на відносно невеликі відстані. Можливість швидкого розгортання радіомережі і її мобільність роблять цей вид підключення незамінним при неможливості прокладки кабельної мережі чи необхідності проведення підключення в гранично стислий термін.