Про компанію

Основною діяльністю компанії “Гарант Сервіс” є надання послуг підключення до мережі інтернет за технологією FTTB, а також RadioEthernet (радіоканал).
Засновниками компанії є спеціалісти із багаторічним досвідом у сфері IT-технологій. Саме спеціалісти компанії “Гарант Сервіс” одними з перших змонтували волоконно-оптичні лінії у м. Снігурівка та почали пропонувати послугу інтернет та кабельного телебачення у м. Снігурівка, а також, за допомогою технології RadioEthernet послугу доступу до мережі інтернет по Снігурівському району.
Переваги нашої компанії:
1. Прозорі ціни та вигідні пропозиції.
2. Індивідуальний підхід до кожного абонента.
3. Співпраця з кращими компаніями у сфері IT-технологій
4. Спеціалісти компанії намагаються задовольнити будь-які потреби абонентів з питань послуг, що надаються компанією, шляхом комбінацій різноманітних видів послуг для досягнення найкращих результатів.
5. Постійний розвиток з метою покращення якості послуг, що надаються, а також якості обслуговування абонентів.
Інтернет-провайдер “Гарант Сервіс” надає послуги домашнім користувачам, різноманітним організаціям та установам, а також започатковує різноманітні соціальні програми («Шкільний інтернет», «Муніціпальний інтернет»).
Пропонуючи нові та вигідні тарифи, покращуючи якість сервісу, і розширюючи якість послуг, ми прагнемо досягти максимального комфорту для наших абонентів.
Ми пишаємося своєю командою висококваліфікованих спеціалістів, і намагаємося йти у ногу з новітніми технологіями.
Усі питання за послугами, що надаються нашою компанією можна уточнити зателефонувавши до нас за телефонами: (05162) 3-16-22, (099) 315-09-05
Подати заявку на підключення інтернет чи кабельного телебачення можна в офісі нашої компанії, що знаходиться за адресою: м. Снігурівка, вул. Бульварна 23, або у режимі on-line, на сайті www.gslan.net.ua обравши пункт “Онлайн заявки”.