Розповсюджені проблеми

el-problemНе працює інтернет та всі ресурси мережі?

Крок 1: На робочому столі знайдіть ярлик «Мережне оточення» та клацніть на ньому правою кнопкою миші.
Крок 2: Знайдіть «Під’єднання до локальної мережі» та клацніть на ньому правою кнопкою миші.
Крок 3: У контекстному меню що з’явиться клацніть пункт «Увімкнути».
Пам’ятайте! «З’єднання з локальною мережею» повинно завжди бути увімкнене.
Якщо у вас роутер, спробуйте вимкнути його з розетки електроживлення на хвилину, а потім увімкніть. “Підвисання” Wi-fi роутерів – досить розповсюдженя проблема.

Пише «Мережевий кабель не увімнено»

Давно платили гроші за інтернет? Якщо недавно, та нема непогашених боргів, перевірте наступне:
1. Чи надійно підключено кабель до мережевого адаптера вашого комп’ютера. Показником працездатності мережевого адаптера може бути блимання або світіння індикатора на ньому.
2. Якщо нема ніякої індикації, можливе пошкодження мережевої карти або поганий її контакт з материнською платою. Спробуйте замінити мережеву карту (встановивши також драйвери на неї та сконфігурувавши її)
3. Якщо з іншою мережевою картою ситуация аналогічна (або якщо нема можливості перевірити мережу за допомогою іншої мережевої карти/іншого комп’ютера), дзвоніть до офісу для детального вирішення питання

Чому швидкість інтернета така погана?

Швидкіть з’єднання залежить не тільки від нас, але й від того з якою швидкістю сервер, на котрому розміщено сайт який ви проглядаєте, віддає файли сайту. Цілком можливо що віддалений сервер перевантажено, або власник сайту умисно зробив швидкість низькою.
Також майте на увазі, що вказана швидкість «до деякого значення» означає що ця швидкість є максимальною, тобто що швидкість може бути нижчою від вказаного показника, а не навпаки.
Тобто швидкість завантаження будь-якої інформації з інтернету у один і той же проміжок часу але з різних серверів, може суттєво відрізнятись.